Ürün kategorisi

CREATOR (ÇİN) TECH CO., LTD.


Yurtiçi Satış bölümü


İletişim: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Cep: +8613798299145 (24 saat)


E-posta:Sales@China-Creator.com


Office Add.:6 / F, blok C3, Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, Çin 518072


Fabrika ekle: 5/F, 8 bina, Zhongyuntai Teknoloji Parkı, Tangtou 1 Road, Tangtou topluluk, Konya sokak, Baoan District, Shenzhen, Çin

Ana sayfa > Sergi > İçerik

RFID okuyucu: bilgi yönetimi Arşiv

Creator (Çin) Tech Co Ltd | Updated: Feb 02, 2016

Radyo frekans tekniği yüksek yoğunluk alanları, otomatik Ambarlar avantajları ve RFID okuyucu avantajları, tam kullanımı yapma akıllı dosya yönetimi'nde uygulanan ambar otomasyon bilgi yönetimi ve arşiv Arşiv dolaşım verimliliğini artırmak için kütüphane işlemleri otomasyon içine gerçekleştirilmesinin önemli bir rol oynamaktadır. Çeşitli sanayi evde ambarlarınızda otomatik ve yurt dışında fazlasıyla göstermiştir, otomatik depo kullanımı büyük sosyal ve ekonomik faydaları olabilir.
Akıllı arşiv bilgi yönetiminin gerçekleştirilmesi. Günlük Arşiv deposu göre sorgulamak, ödünç, dönmek, güvenlik ve diğer belirli iş Arşiv dinamik yönetimi dolaşım, sistemi RFID okuyucu taşımak her hareketi hakkında bilgi için veri toplama ve kontrolü, geleneksel kağıt iş akışı değiştirme dosyasının, iş süreç otomasyonu her yönüyle arşiv. Geliştirilmiş dosya yönetimi genel olarak iş yönetimi yetenekleri, hata oranı, veri paylaşımı azaltmak, yönetimi verimliliği artırmak, yönetimini kolaylaştırmak, daha uygun, daha etkili yönetimi, kayıt yönetimi sağlar iş yoğunluğu, azaltmak genel gücü yönetimi geliştirmek için hizmet düzeylerini geliştirmek.
Arşiv yüksek yoğunluklu akıllı Arşiv sistemine daha az, küçük deneyim radyo frekansı teknolojisi ile yüksek yoğunluklu istihbarat arşivlerinde kuram ve uygulama arşivlerinin, hem teorisi açısından veya uygulamada, yüksek yoğunluklu yapılmış yararlı keşif akıllı depolama için birikmiş, kullanarak geçerli RFID okuyucu uygulamasının bir atılım vardır.