Ürün kategorisi

CREATOR (ÇİN) TECH CO., LTD.


Yurtiçi Satış bölümü


İletişim: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Cep: +8613798299145 (24 saat)


E-posta:Sales@China-Creator.com


Office Add.:6 / F, blok C3, Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, Çin 518072


Fabrika ekle: 5/F, 8 bina, Zhongyuntai Teknoloji Parkı, Tangtou 1 Road, Tangtou topluluk, Konya sokak, Baoan District, Shenzhen, Çin

Ana sayfa > Haberler > İçerik

RFID okuyucu: Havaalanı tanımlama sistemi kullanarak

Creator (Çin) Tech Co Ltd | Updated: Feb 02, 2016

Kapsamlı uygulama RFID okuyucu hayatında, yapmak değil RFID teknolojisinin hayatında önemi tanır. Ne-cekti var olmak istenmeyen etkilere Havaalanı tanımlama sistemi ile kombine RFID teknolojisi?
Otomatik temizleme kontrol sistemidir radyo frekansı ile tanımlama ve biyometrik giriş ve çıkış iki bilim ve teknoloji yolcu Temizleme tesisleri. Yolcular gümrük işlemleri esnasında, ziyaretçilerin biometrik bilgilerini, yüz bir resim gibi ve aynı zamanda okuma yolcu yontma pasaport sahibinin yüz dijital resimden depolanan sistem yakalayacaktır.
Otomatik temizleme kontrol sistemi ve göçmenlik yetkilileri daha önce aynı yolcu ve yontma pasaportuna sahip izni olduğunu doğrulayın ve önemli ölçüde göç izni için gereken süreyi kısaltmak için fotoğraf taşıyıcı daha sağ, arşivlenmiş.
Hava yolcu bilgi sistemleri önce havayolu yolcuların oluşur sonra kayıt tamamlandığında, gerçek zamanlı uçuş yolcu gibi adları, doğum tarihleri ve diğer ulaşım hedef göçmenlerin ülkeye Emanet değerlendirme, denetim görevlileri uçuş varış gerçekleştirmek için aynı kişisel bilgileri, asi öğelerden kurtulmak için engel önlemek için şüpheli yolcu veya daha az popüler nesneleri denetleyebilir.
RFID tanıma teknoloji Havaalanı, Havaalanı muayene daha rahat ve verimli, rahatlığı ve verimliliği geliştirmek için seyahat etmek içinde uygulanması.