Ürün kategorisi

CREATOR (ÇİN) TECH CO., LTD.


Yurtiçi Satış bölümü


İletişim: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Cep: +8613798299145 (24 saat)


E-posta:Sales@China-Creator.com


Office Add.:6 / F, blok C3, Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Eyaleti, Çin 518072


Fabrika ekle: 5/F, 8 bina, Zhongyuntai Teknoloji Parkı, Tangtou 1 Road, Tangtou topluluk, Konya sokak, Baoan District, Shenzhen, Çin

Ana sayfa > Haberler > İçerik

RFID okuyucu: Bilgelik ve lamba etkin kullanımı

Creator (Çin) Tech Co Ltd | Updated: Feb 02, 2016

RFID okuyucu teknolojilerini kullanarak "lamba bilgelik", lighting fonksiyonu ek olarak geliştirilen, aynı zamanda elektrik kazık, test ortamı, WIFI mikro baz istasyonu gibi kentsel özellikleri olarak tedavi edilebilir. Buna ek olarak, RFID etiketleri "lamba bilgelik" yüklenir, trafik ışıkları, yol işaretleri, işlevi geliştirme yüksek kullanılabilir.
Sade bir şekilde download belgili tanımlık APP, yol bilinçsizce yatarken birine olursa, tarafından yardım admin platformu personel için aygıt düğmesinde bir anahtar yardım, sadece video aramasý ve platform personel, konum ve yardım bilgileri içeriğini-ecek var olmak tümce doğrudan yönetim platformu için hızlı bir şekilde kurtarmak için monitör gibi olabilir edebilecektir. Buna ek olarak, sunuyor APP de en yakın yazı, ücret ve PayPal, ön ödemeli kart ve diğer araçlar ödeme vakti.
Hui Polonyalılar hafif ama aynı zamanda gereksinimlerine gelecekte, daha fazla yük RFID elektronik Etiketler, park metre, trafik ışıkları, yol işaretleri, Park işaretler ve araba bilgi ekranı gibi bile ağa bağlı modülleri fonksiyonel ölçeklenebilirliği yüksek bir derece ile göre.